#1 2014-05-14 21:49:17

Sneaky

Znajomy

Zarejestrowany: 2014-05-14
Posty: 4
Punktów :   

Podanie

Nick w grze: Sneaky
Imię: Patryk
Wiek: 16
Ranga w CS:GO: srebro IV dopiero wygrałem 10 turniejówek
Ile czasu spędzasz na granie w CS:GO?: 3-5 H
Dlaczego Ty? Nwm poprostu szukam dobrego klanu ktory mnie zaakceptuje (gram w miare dobrze)
Masz Mikrofon?: Tak
Twoja ulubiona mapa/broń?: Mapa : Inferno, Broń: SG,AK-47,M4A1

Offline

 

#2 2014-05-15 19:30:19

Duszek

Wielki Admin

Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 42
Punktów :   

Re: Podanie

Zobaczymy jak grasz, jutro trening więc wszystko się okaże.

Offline

 

#3 2014-05-16 19:49:50

Duszek

Wielki Admin

Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 42
Punktów :   

Re: Podanie

Taa... Zacznijmy od tego Sneaky że się nie słuchasz, tak samo jak twój kolega Extreme, grasz fulla w drugiej rundzie, mówiłem Ci to, a Ty dalej robisz swoje. Jak dedniesz w drugiej rundzie na fullu, to już nie masz kasy w następniej, i gramy w osłabieniu. Drugą sprawą jest to żebyś ogarnął mikrofon, bo Ci strasznie trzeszczy, i nic nie słychać jak gramy, następne sprawa to Twoja spina. Człowieku, rozumiem masz do kogoś spine, ale po co tak go wyzywasz? Budujemy klan, i chcemy jak najlepiej, jeżeli Extreme coś źle zrobi, lub Bambus, to powiedz mu to cicho po rundzie, a nie Ty drzesz się, i kurna tylko atmosferę całą psujesz. Co do grania, grałeś dobrze, chociaż wiele akcji było, że mówiłem Ci gdzie jest przeciwnik, a Ty i tak tego nie mogłeś wykorzystać. Nad tym też się popracuje, główne zastrzeżenie - NIE SPINAJ ! Bo to na prawdę wkurza, i trochę ta osoba traci chęć do grania, już miałem taki raz przypadek że osoba strasznie spinała, mam nadzieje że to się nie powtórzy. To tyle. Ocena: 7.5 <--- Obniżona na spinanie.

Zostajesz przyjęty do klanu Fexion. Noś nasz tag z honorem.

// Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.festivalparkopole.pun.pl www.rksursus.pun.pl www.designed.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.avatarlegenda.pun.pl