#1 2014-05-10 10:47:11

Duszek

Wielki Admin

Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 42
Punktów :   

Ważne Informacje klanowe!

A więc, jak wiecie, naszemu klanowi coś nam nie idzie, więc ja postanowiłem trochę go ogarnąć, aby stał się w miarę ogarniemy, i dobrym klanem. Zacznijmy od tego że napisze 5 rzeczy których nie można robić podczas turniejowego meczyku.

- Nie drzemy się przez mikrofon, nie płaczemy, nie wyzywamy, mówimy tylko info gdzie kto jest.

- Podczas meczu turniejowego nie gadamy o sprawach nie związanych z grą, możemy tylko o tym mówić przed rozpoczęciem rundy.

- Słuchamy się taktyka klanowego, nie słuchaniem się grozi kara.

- Gdy mówimy " GRAMY ECO ", to gramy eco. - Jakby ktoś nie wiedział to eco oznacza, że gramy runde bez kupowania broni.

- Nie afczymy podczas mapy, jeżeli ktoś będzie afczył, to będzie surowa kara. Jeżeli ktoś wie, że nie może zagrać następnego meczu, to niech się nie pcha.

=========================================================================================================

Główne mapy jakie gramy to:

- Inferno

- Train

- De_dust2

- Nuke

- Mirage


=========================================================================================================


IP Naszego Ts3: Publicznyts.tsdns.pl -> Kanał FeXion -> hasło: obiad

=========================================================================================================

Taak... Postanowiłem stworzyć dla klanu tak zwaną " AKADEMIE " polegało by to na tym, że były tam osoby, który powiedzmy są trochę " mniej ogarnięte " niż inni, nie chodzi mi tu o zachowanie, tylko o skilla. Nie chce tu nikogo wcale obrażać, ponieważ każdy ma jakiś swój atut. Np: EXTREME świetnie gra na dworze na nuke , lub Stedek gra dobrze na nuke na gnieździe . I tak, polegało by to na tym że co kilka dni,  będziemy wybierać osoby do składu FeXion. Nie wiem czy ten pomysł wypali, ale zobaczymy. Myślę że tak może być lepiej.

=========================================================================================================

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.wresling.pun.pl www.wojsko.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.sm-manager.pun.pl